Personalas, kontaktai

Lietuvos krepšinio federacija

Birželio 23-osios g. 5

03206 Vilnius

Telefonai: 8~5 233 8338, 8~5 213 3256

Faksas: 8~5 216 3589

El. paštas: office@lbbf.lt

Kauno biuras

Savanorių pr. 363-311,

49425 Kaunas

Telefonas: 8~37 787766

Sabonis_profile Arvydas Sabonis

Prezidentas

Spokas_Cropped Mindaugas Špokas

Generalinis sekretorius-direktorius

Vaidotas Zajarskas

Viešųjų ryšių vadovas

Tel.: +370 616 23 969

El. paštas: v.zajarskas@lbbf.lt

Gintare Graziene_small1 Gintarė Gražienė

Vyr. finansininkė

+370 37 787795

El. paštas g.graziene@lbbf.lt

Asta Asta Intienė

Buhalterė

Tel.: +370 37 787795

El. paštas: a.intiene@lbbf.lt

Monika_Britenkovaite Monika Britenkovaitė

Vilniaus biuro vadovė

Tel.: 8~5 213 3256

El. paštas: britenkovaite@lbbf.lt

Mikaityte Rasa Mikaitytė

Projektų vadovė

Tel.: 8~37 787766

El. paštas: r.mikaityte@lbbf.lt

Radvila cropped Rolandas Radvila

Jaunimo rinktinių vyr. treneris

Tel.: 8~37 787766

El. paštas: rolandas.radvila@lbbf.lt

Justas Kalinauskas_cropped Justas Kalinauskas

Jaunimo rinktinių vadovas

Tel.: 8~37 787766

El. paštas: j.kalinauskas@lbbf.lt

  Šarūnas Sakalauskas 

Sporto direktorius

Tel.: +370 618 63 041

El. paštas: s.sakalauskas@lbbf.lt

Rackauskas Martynas Račkauskas 

Projektų vadovas

Tel.: 8~37 787766

El. paštas: m.rackauskas@lbbf.lt

  Justinas Liaudinskas

Rinkodaros projektų vadovas

Tel.: +370 662 25 531

El.paštas: justinas@lbbf.lt

Zydrunas_Vilencikas Žydrūnas Vilenčikas

Rinktinių administratorius

Tel.: 8~5 233 8338

El. paštas: zydrunas@lbbf.lt

Kuklyte-small Kristina Kuklytė

Vyr. projektų vadovė

Tel.: 8~5 233 8338

El. paštas: k.kuklyte@lbbf.lt

Brazdeikyte cropped Lina Brazdeikytė

Moterų krepšinio projektų vadovė

Tel. +370 650 89 005

El. paštas: l.brazdeikyte@lbbf.lt

Giedrė Stankevičienė

MKL varžybų koordinatorė

Tel.: 8~5 23 95 995

Fax.: 8~5 23 32 091

El. paštas: g.stankeviciene@lbbf.lt

Zivile_Cropped Živilė Belejevaitė

Administratorė – referentė

Tel.: 8~37 787766

El. paštas: z.belejevaite@lbbf.lt

Vytenis Trumpickas

Lietuvos rinktinių gydytojas

Tel.: +370 612 07 690