L. Kleizos labdaros ir paramos fondas

LK_fondas550

Lino Kleizos labdaros ir paramos fondas įkurtas 2010 m. birželio 1 d. Fondo įkūrėjas Lietuvos krepšininkas Linas Kleiza.

Fondo tikslai:

* Teikti finansinę bei moralinę paramą vaikų globos namams bei kitoms socialinėms institucijoms, besirūpinančioms vaikais

* Skatinti vaikus gyventi sveikai ir sportuoti

* Organizuoti vaikų sporto, kultūros renginius, stovyklas ir kt.

* Suburti bendraminčius, kitas organizacijas bei verslo sektoriaus atstovus bendrai veiklai

  „Sportui mano gyvenime tenka ypač svarbus vaidmuo, tai įdomus laisvalaikis, kuris moko dirbti komandoje ir laikytis drausmės. Tad tikiu, kad ši veikla turėtų sudominti vaikus ir jaunimą, kurių dažnas neturi kuo užsiimti po pamokų ir ieško naujų iššūkių“, – sako L. Kleiza.

Vystydamas savo fondo veiklą, L. Kleiza vadovaujasi asmenine patirtimi ir pripažįsta tinkamo bei savalaikio auklėjimo, bendravimo su vaikais svarbą.

 „Taip, buvau padykęs. Augdamas turėjau porą metų, per kuriuos viskas galėjo pakrypti į kitą, blogąją, pusę. Kiek žinau, dabar tų laikų dauguma mano draugų jau nelaisvėje. Laimė, aš turėjau gerus tėvus, kurie mane prižiūrėjo. Tačiau vaikai, kuriems ir skirtas šis fondas, tokių tėvų neturi. Bandysiu pasidalyti savo gyvenimiška patirtimi. Stengsiuosi skirti gal ne tiek daug pinigų, kiek laiko. Ypač vasarą, kai to laisvo laiko būna daugiau“, – tvirtino krepšininkas.

DAUGIAU INFORMACIJOS APIE FONDO VEIKLĄ – OFICIALIOJE SVETAINĖJE:

www.linokleizosfondas.lt