2017-06-18
DSC_0775

Lietuvos merginų rinktinė pergalingai baigė Ramūno Šiškausko taurės turnyrą | Fotodiena.lt

Paskutiniąją R. Šiškausko turnyro dieną Lietuvos merginų (U15) rinktinė susitiko su taip pat dar pralaimėjimo nepatyrusia Vokietijos komanda. Po atkaklių rungtynių Lietuvos merginos rezultatu 69:55 (20:15, 20:18, 18:2, 11:20) iškovojo trečiąją pergalę ir pasirodymą Kaune baigė be pralaimėjimų.

Susitikimas prasidėjo atkakliai, žaidimas vyko taškas į tašką ir tik pirmojo kėlinio pabaigą geriau sužaidusios lietuvės įsiveržė į priekį 5 taškų skirtumu 20:15. Antrasis kėlinys taip pat buvo įtemptas, ir nors lietuvės buvo į priekį atitrūkusios per 12 taškų Vokietijos krepšininkės prieš ilgąją pertrauką sušvelnino skirtumą iki 7, rezultatu 40:33. Trečiąjį ketvirtį Lietuvos jaunės pradėjo spurtu 8:0.

Puikiai besigynusios lietuvės varžovėms per visą kėlinį leido įmesti tik 2 taškus ir taip dar labiau padidino savo persvarą pirmaudamos rezultatu 58:35. Ketvirtasis kėlinys sėkmingesnis buvo Vokietijos krepšininkėms, joms pavyko sušvelninti lietuvių turėtą pranašumą, tačiau pergalę rezultatu 69:55 šventė Lietuvos rinktinė. Tai buvo trečioji merginų pergalė iš tiek pat galimų ir tarptautinį R. Šiškausko turnyrą merginos baigė iškovodamos pirmą vietą.

Maža, didelio kelio pradžia! Lietuva – Vokietija 69:55. #mesuzlietuva #tournament #u15 #siskauskas #u15karta #victory

A post shared by Lietuvos krepšinio federacija (@krepsinionamai) on

Lietuvos rinktinėje naudingiausiai žaidė Simona Visockaitė surinkusi 13 taškų, atkovojusi 8 kamuolius ir padariusi 2 rezultatyvius perdavimus. Svariai prie Lietuvos pergalės prisidėjo Audronė Zdanevičiūtė pelniusi 13 taškų, atkovojusi 5 kamuolius, padariusi 2 rezultatyvius perdavimus ir Urte Čižauskaitė surinkusi 12 taškų, atkovojusi 3 kamuolius ir padariusi 1 rezultatyvų perdavimą.

Rezultatyviausia Vokietijos merginų rinktinėje buvo Rebeka Lagerpusch, surinkusi 13 taškų ir atkovojusi 4 kamuolius. Taip pat komandoje pasižymėjo Lotta Stach pelniusi 10 taškų, atkovojusi 4 kamuolius ir padariusi 3 rezultatyvius perdavimus.