2017-06-18

IMG_2174

Antrose R. Šiškausko turnyro sekmadienio rungtynėse susitiko Kroatijos ir Vokietijos vaikinų (U15) rinktinės. Po permainingos kovos pergalę šventė Kroatijos komanda rezultatu 79:75 (11:18, 21:24, 19:16, 28:17).

Abi komandos rungtynes pradėjo atkakliai, tik pirmojo kėlinio gale Vokietijos rinktinė įsiveržė į priekį 18:11. Antrasis ketvirtis vyko permainingai, kroatai sugebėjo prisivyti varžovus, tačiau kėlinio pabaigą vėl geriau sužaidė Vokietijos krepšininkai ir prieš ilgąją pertrauką pirmavo rezultatu 42:32. Trečiajame kėlinyje vokiečiai į priekį buvo atitrūkę 15 taškų skirtumu, tačiau Kroatijos vaikinai nenuleido rankų ir prieš ketvirčio pabaigą sušvelnino skirtumą iki 7 taškų 58:51. Paskutinį ketvirtį kroatai pradėjo spurtu, pelnė pirmuosius 11 taškų ir taip persvėrė rezultatą savo naudai 62:58. Vokietijos krepšininkai nesiruošė paleisti pergalės iš savo rankų ir taikliu Lenarto Vėberio tritaškiu susigrąžino 3 taškų pranašumą. Iki pat rungtynių galo vyko atkakli kova, tačiau susitikimo pabaigą geriau sužaidė kroatai. Likus 10 sekundžių iki susitikimo pabaigos Ivanas Perašovičius pataikė svarbų tritaškį suteikdamas savo komandai 4 taškų persvarą 77:73. Nors vokiečiai dar sugebėjo pelnyti 2 taškus varžovų jau neprisivijo ir rungtynes rezultatu 79:75 laimėjo Kroatijos rinktinė.

Vokietijos rinktinėje naudingiausias buvo Elijas Rodl pelnęs 20 taškų, atkovojęs 4 kamuolius ir padaręs 5 rezultatyvius perdavimus. Taip pat pasižymėjo Lenartas Vėberis surinkęs 13 taškų ir 6 atkovotus kamuolius.

Vienas iš Kroatijos rinktinės lyderių buvo Ivanas Perašovičius, kuris surinko 20 taškų, atkovojo 3 kamuolius ir padarė 2 rezultatyvius perdavimus. Taip pat solidžiai prie komandos pergalės prisidėjo ir Filipas Paponja pelnęs 17 taškų, atkovojęs 5 kamuolius ir įvykdęs net 12 rezultatyvių perdavimų.