2017-06-18

IMG_2087

Pirmose tarptautinio Ramūno Šiškausko turnyro sekmadienio rungtynėse susitiko Lenkijos ir Čekijos jaunių (U15) merginų rinktinės. Po nesunkios kovos rezultatu 76:50 (32:14, 11:9, 20:11, 13:16) nugalėjo Čekijos komanda.

Jau pirmajame kėlinyje Čekijos krepšininkės atitrūko į priekį ir susikrovė solidžią 18 taškų persvarą 32:14. Antrajame kėlinyje Lenkijos rinktinė šiek tiek pagerino savo gynybą ir pristabdė varžoves, tačiau jų prisivyti joms nepavyko. Prieš ilgąją pertrauką rezultatu 43:23 pirmavo čekės. Antroje rungtynių pusėje vaizdas nesikeitė, toliau dominavo Čekijos merginos. Laimėjusios kėlinį 20:11 jaunės susikrovė dar didesnę persvarą. Paskutiniame susitikimo ketvirtyje geriau sekėsi Lenkijos rinktinei, bet Čekijos krepšininkių pavyti nepavyko ir rungtynės baigėsi rezultatu 76:50 čekių naudai.

Rezultatyviausiai Čekijos rinktinėje pasirodė Julija Vydrova ir Martina Pokorna surinkusios po 13 taškų, pastaroji taip pat pridėjo ir 8 atkovotus kamuolius.

Lenkijos komandoje rezultatyviausia buvo Julija Myszkovska  surinkusi 15 taškų, atkovojusi 5 kamuolius ir išdalinusi 3 rezultatyvius perdavimus. Kamila Rogulska taip pat pasižymėjo surinkusi 14 taškų ir 8 atkovotus kamuolius.