Teisėjai

LKF TA prezidiumo patvirtinti 2015-2016 m. sezono teisėjai

LIETUVOS KREPŠINIO LYGA

  1. J.Laurinavičius (Kaunas)
  2. T.Jasevičius (Vilnius)
  3. G.Vitkauskas (Vilnius)
  4. V.Mačiulaitis (Vilnius)
  5. G.Vilius (Kaunas)
  6. A.Šukys (Kaunas)
  7. A.Maleckas (Kaunas)
  8. M.Večerskis (Vilnius)
  9. A.Ramanauskas (Šiauliai)
  10. M.Gudas (Vilnius)
  11. G.Mačiulis (Vilnius)
  12. V.Urbšys (Kaunas)
  13. S.Paškevičius (Kaunas)
  14. G.Gedvilas (Vilnius)
  15. A.Gelažius (Kaunas)
  16. R.Sabas (Vilnius)
  17. I.Davainis (Vilnius)
  18. J.Barkauskas (Kaunas)
  19. Š.Gabrilavičius (Kaunas)
  20. A.Borusas (Vilnius)

NACIONALINĖ KREPŠINIO LYGA

  1. R.Žukauskas (Vilnius)
  2. A.Urbanovič (Vilnius)
  3. D.Bandzevičius (Kaunas)
  4. D.Jurkša (Marijampolė)
  5. L.Masiulis (Panevėžys)
  6. Ž. Paliušis (Šiauliai)
  7. G.Mukas (Vilnius)
  8. T.Stankevičius (Vilnius)
  9. M.Butvilas (Jonava)
  10. A.Jaraminas (Vilnius)
  11. O.Barkovskij (Klaipėda)
  12. N.Rimkus (Kaunas)
  13. V.Jogminas (Marijampolė)
  14. D.Šomka (Vilnius)
  15. A.Lazdauskas (Kaunas)
  16. K.Mackevičius (Kaunas)
  17. P.Kiesas (Klaipėda)
  18. T.Paukštys (Vilnius)
  19. A.Papartis (Vilnius)
  20. T.Vaivilavičius (Klaipėda)
  21. V.Pažemeckas (Klaipėda)
  22. M.Karaliūnas (Vilnius)
  23. G.Simonavičius (Vilnius)
  24. V.Penelis (Vilnius)
  25. G.Ubartas (Vilnius)
  26. A.Urbonas (Kaunas)
  27. T.Tarūta (Kaunas)
  28. L.Žarnauskas (Vilnius)
  29. S.Litvinavičius (Vilnius)
  30. G.Cinkutis (Šiauliai)
  31. L.Vitkauskas (Kaunas)
  32. L.Radykas (Kaunas)

REGIONINĖ KREPŠINIO LYGA

1. J.Katauskas (Vilnius)

2. J.Lazauskas (Kaunas)

3. E.Jonkus (Vilnius)

4. D.Dutkus (Vilnius)

5. E.Bogdanovič (Vilnius)

6. K.Boza (Kaunas)

7. D.Mačiulskis (Kaunas)

8. M.Stankevičius (Šiauliai)

9. E.Vasiliauskas (Vilnius)

10. T.Klionauskas (Vilnius)

11. E.Pranevičius (Klaipėda)

12. I.Baltušis (Vilnius)

13. G.Petrušinas (Gargždai)

14. V.Radzevičius (Kaunas)

15. I.Balnionytė (Šiauliai)

16. A.Mačiulskis (Kaunas)

17. P.Kaziulionis (Vilnius)

18. R.Žiubrys (Kretinga)

19. R.Radišauskaitė (Šilutė)

20. A.Kazakevičius (Kaunas)

21. P.Janavičius (Vilnius)

22. R.Bernotas (Vilnius)

23. N.Daukšys (Klaipėda)

24. A.Cinkutis (Šiauliai)

25. V.Rušinas (Kaunas)

26. J.Masaitis (Vilnius)

27. T.Dainius (Šakiai)

28. M.Stankevičius (Marijampolė)

29. R.Vitkus (Marijampolė)

30. J.Balandis (Kaunas)

31. M.Masalskis (Vilnius)

32. D.Štutas (Akmenė)

33. P.Jonušas (Vilnius)

34. K.Stankevičius (Marijampolė)

35. V.Urniežius (Vilnius)

36. L.Steponavičius (Šiauliai)

37. T.Žvirblis (Kaunas)

38. A.Jakimavičius (Alytus)

39. L.Stancelis (Šiauliai)

40. M.Stankevičius (Kaunas)

41. D.Benevičius (Druskininkai)

42. M.Naruševičius (Vilnius)

43. D.Večerskis (Vilnius)

44. V.Jakavičius (Vilnius)

45. D.Šeinauskas (Vilnius)

46. A.Jackevičius (Vilnius)

47. S.Sirtautas (Kaunas)

48. G.Jakutis (Šiauliai)

49. I.Adamonis (Birštonas)

50. T.Bendoraitis (Kaunas)

51. D.Kairys (Marijampolė)

52. A.Goriunovas (Kaunas)

LKF TA prezidiumo patvirtinti 2014-2015 m. sezono teisėjai

LIETUVOS KREPŠINIO LYGA

  1. T. Jasevičius (Vilnius)
  2. J.Laurinavičius (Kaunas)
  3. M.Večerskis (Vilnius)
  4. G.Vitkauskas (Vilnius)
  5. A. Ramanauskas (Šiauliai)
  6. V. Mačiulaitis (Vilnius)
  7. A. Šukys (Kaunas)
  8. A. Maleckas (Kaunas)
  9. G.Vilius (Kaunas)
  10. M.Gudas (Vilnius)
  11. S. Paškevičius (Kaunas)
  12. G.Mačiulis (Vilnius)
  13. V. Urbšys (Kaunas)
  14. A.Gelažius (Kaunas)
  15. R.Sabas (Vilnius)
  16. G.Gedvilas (Vilnius)
  17. Š.Gabrilavičius (Kaunas)
  18. R. Žukauskas (Vilnius)
  19. D.Bandzevičius (Kaunas)
  20. I.Davainis (Vilnius)
  21. K.Barčas (Kaunas)
  22. D.Jurkša (Marijampolė)
  23. J.Barkauskas (Kaunas)
  24. A.Urbanovič (Vilnius)

NACIONALINĖ KREPŠINIO LYGA

 1. L.Masiulis (Panevėžys) 

2. A.Borusas (Šiauliai)

3. Ž. Paliušis (Šiauliai) 

4. G.Mukas (Vilnius) 

5. M.Butvilas (Jonava) 

6. N.Rimkus (Kaunas) 

7. A.Lazdauskas (Kaunas) 

8. T.Stankevičius (Vilnius) 

9. R.Baguževičius (Klaipėda) 

10. V.Penelis (Vilnius) 

11. A.Jaraminas (Vilnius) 

12. P.Kiesas (Klaipėda) 

13. V.Jogminas (Marijampolė) 

14. O.Barkovskij (Klaipėda) 

15. A.Papartis (Vilnius) 

16. K.Mackevičius (Kaunas) 

17. T.Paukštys (Vilnius) 

18. D.Šomka (Vilnius) 

19. A.Urbonas (Kaunas) 

20. G.Simonavičius (Vilnius) 

21. M.Karaliūnas (Vilnius) 

22. G.Ubartas (Vilnius) 

23. L.Žarnauskas (Vilnius) 

24. T.Vaivilavičius (Gargždai) 

25. T.Tarūta (Kaunas) 

26. S.Litvinavičius (Vilnius) 

27. A.Goriunovas (Kaunas) 

Regionų krepšinio lyga:

  1. E.Pranevičius Klaipėda
  2. R.Radišauskaitė Šilutė
  3. K.Boza Kaunas
  4. L.Radykas Kaunas
  5. J.Lazauskas Kaunas
  6. J.Katauskas Vilnius
  7. D.Dutkus Vilnius
  8. M.Stankevičius Šiauliai
  9. E.Jonkus Vilnius
  10. G.Petrušinas Gargždai
  11. V.Radzevičius Kaunas
  12. E.Bogdanovič Vilnius
  13. M.Masalskis Vilnius
  14. T.Klionauskas Vilnius
  15. I.Baltušis Vilnius
  16. M.Stankevičius Marijampolė
  17. J.Balandis Kaunas
  18. V.Mižigurskis Vitalijus  Vilnius
  19. L.Steponavičius Šiauliai
  20. R.Žiubrys Kretinga
  21. G.Pikelis Šiauliai
  22. N.Daukšys Klaipėda
  23. A.Kazakevičius Kaunas
  24. M.Bernotas Vilnius
  25. K.Stankevičius Šiauliai
  26. P.Kaziulionis Vilnius
  27. D.Mačiulskis Kaunas
  28. R.Bernotas Vilnius
  29. K.Kasauskas Kaunas
  30. P.Janavičius Vilnius
  31. D.Štutas Akmenė
  32. E.Vasiliauskas Vilnius
  33. T.Maksimovas Kaunas
  34. R.Vitkus Marijampolė
  35. L.Stancelis Šiauliai
  36. L.Kalvaitis Marijampolė
  37. D.Benevičius Druskininkai
  38. A.Mačiulskis Kaunas
  39. A.Cinkutis Šiauliai
  40. T.Dainius Šakiai
  41. I.Balnionytė Šiauliai

LKF TA prezidiumo patvirtinti 2013-2014 m. sezono teisėjai

LIETUVOS KREPŠINIO LYGA

1. R. Brazauskas (Vilnius)

2. T. Jasevičius (Vilnius)

3. J. Laurinavičius (Kaunas)

4. A. Ramanauskas (Šiauliai)

5. M. Večerskis (Vilnius)

6. G. Vitkauskas (Vilnius)

7. A. Maleckas (Kaunas)

8. V. Mačiulaitis (Vilnius)

9. S. Paškevičius (Kaunas)

10. M. Gudas (Vilnius)

11. A. Šukys (Kaunas)

12. G. Vilius (Kaunas)

13. V. Urbšys (Kaunas)

14. A. Gelažius (Kaunas)

15. G. Mačiulis (Vilnius)

16. R. Sabas (Vilnius)

17. R. Žukauskas (Vilnius)

18. I. Davainis (Vilnius)

19. L. Masiulis (Panevėžys)

20. D. Bandzevičius (Kaunas)

21. G. Gedvilas (Vilnius)

22. Š. Gabrilavičius (Kaunas)

23. K. Barčas (Kaunas)

24. D. Jurkša (Marijampolė)

NACIONALINĖ KREPŠINIO LYGA

1. A. Lazdauskas (Kaunas)

2. A. Borusas (Šiauliai)

3. A. Urbanovičius (Vilnius)

4. J. Barkauskas (Kaunas)

5. Ţ. Paliušis (Šiauliai)

6. G. Mukas (Vilnius)

7. M. Butvilas (Jonava)

8. N. Rimkus (Kaunas)

9. R. Baguževičius (Klaipėda)

10. A. Jaraminas (Vilnius)

11. A. Asevičius (Kaunas)

12. G. Simonavičius (Šakiai)

13. V. Jogminas (Marijampolė)

14. L. Gailius (Jonava)

15. O. Barkovskij (Klaipėda)

16. V. Penelis (Vilnius)

17. T. Stankevičius (Vilnius)

18. T. Paukštys (Vilnius)

19. A. Papartis (Marijampolė)

20. T. Vaivilavičius (Gargždai)

21. K. Mackevičius (Kaunas)

22. G. Ubartas (Vilnius)

23. E. Pranevičius (Klaipėda)

24. P. Kiesas (Klaipėda)

25. R. Radišauskaitė (Šilutė)

26. D. Šomka (Vilnius)

27. M. Karaliūnas (Vilnius)

28. L. Žarnauskas (Vilnius)

29. A. Urbonas (Kaunas)

REGIONŲ KREPŠINIO LYGA

1. Andrius Goriunovas (Kaunas)

2. Simonas Litvinavičius (Vilnius)

3. Kęstutis Boza (Kaunas)

4. Jonas Lazauskas (Kaunas)

5. Tadas Tarūta (Kaunas)

6. Gediminas Cinkutis (Šiauliai)

7. Linas Radykas (Kaunas)

8. Lauras Vitkauskas (Kaunas)

9. Mintautas Amankavičius (Kaunas)

10. Justas Katauskas (Vilnius)

11. Rytis Vitkus (Marijampolė)

12. Edvardas Bogdanovičius (Vilnius)

13. Tomas Klionauskas (Vilnius)

14. Vaidas Pažemeckas (Klaipėda)

15. Mindaugas Stankevičius (Marijampolė)

16. Rimgaudas Bernotas (Vilnius)

17. Justinas Balandis (Kaunas)

18. Donatas Brazauskas (Panevėžys)

19. Mindaugas Stankevičius (Šiauliai)

20. Donatas Dutkus (Vilnius)

21. Arūnas Kazakevičius (Kaunas)

22. Mantas Masalskis (Vilnius)

23. Evaldas Jonkus (Pasvalys)

24. Andrius Žvironas (Vilnius)

25. Paulius Janavičius (Vilnius)

26. Rolandas Žiubrys (Kretinga)

27. Linas Steponavičius (Šiauliai)

28. Vilius Radzevičius (Kaunas)

29. Dangiras Štutas (Akmenė)

30. Audrius Cinkutis (Šiauliai)

31. Giedrius Pikelis (Šiauliai)

32. Kęstutis Stankevičius (Marijampolė)

33. Paulius Kaziulionis (Vilnius)

34. Mindaugas Bernotas (Vilnius)

35. Gediminas Petrušinas (Gargždai)

36. Arūnas Mačiulskis (Kaunas)

37. Tomas Dainius (Šakiai)

38. Martynas Masaitis (Kaunas)

39. Agnija Vilaniškytė (Vilnius)

40. Laimonas Kalvaitis (Marijampolė)

41. Tomas Maksimovas (Kaunas)

42. Danius Benevičius (Druskininkai)

43. Donatas Petrakovas (Panevėžys)

44. Merūnas Jukonis (Biržai)

45. Indrė Balnionytė (Pakruojis)

46. Lukas Stancelis (Šiauliai)

47. Nedas Daukšys (Klaipėda)

48. Karolis Jundulas (Klaipėda)

49. Kęstutis Kasauskas (Kaunas)

50. Deividas Mačiulskis (Kaunas)

51. Marius Stankevičius (Kaunas)

52. Eimantas Vasiliauskas (Vilnius)

53. Irmantas Baltušis (Vilnius)

54. Vitalijus Mižigurskis (Vilnius)

55. Renata Radišauskaitė (Šilutė)

LKF TA prezidiumo patvirtinti 2012-2013 m. sezono teisėjai

LIETUVOS KREPŠINIO LYGA

1. Romualdas Brazauskas (Vilnius)

2. Tomas Jasevičius (Vilnius)

3. Jurgis Laurinavičius (Kaunas)

4. Antanas Ramanauskas (Šiauliai)

5. Mindaugas Večerskis (Vilnius)

6. Gintaras Vitkauskas (Vilnius)

7. Martynas Gudas (Vilnius)

8. Vilius Mačiulaitis (Vilnius)

9. Saulius Paškevičius (Kaunas)

10. Andrius Maleckas (Kaunas)

11. Artūras Šukys (Kaunas)

12. Antanas Gelažius (Kaunas)

13. Gytis Vilius (Kaunas)

14. Virgilijus Urbšys (Kaunas)

15. Ramūnas Žukauskas (Vilnius)

16. Rytis Sabas (Vilnius)

17. Ignas Davainis (Vilnius)

18. Linas Masiulis (Panevėžys)

19. Gintaras Mačiulis (Vilnius)

20. Danielius Bandzevičius (Kaunas)

21. Karolis Barčas (Kaunas)

22. Šarūnas Gabrilavičius (Kaunas)

23. Gvidas Gedvilas (Vilnius)

24. Arūnas Lazdauskas (Kaunas)

NACIONALINĖ KREPŠINIO LYGA

1. Rimas Navickas (Kaunas)

2. Paulius Kiesas (Klaipėda)

3. Rytis Baguževičius (Klaipėda)

4. Gabrielius Simonavičias (Šakiai)

5. Aurimas Borusas (Šiauliai)

6. Juozas Barkauskas (Kaunas)

7. Saulius Stankūnas (Marijampolė)

8. Nerijus Rimkus (Kaunas)

9. Arūnas Asevičius (Kaunas)

10. Mantas Butvilas (Jonava)

11. Vytautas Steckas (Vilnius)

12. Laurynas Gailius (Jonava)

13. Kostas Mackevičius (Kaunas)

14. Andžejus Urbanovičius (Vilnius)

15. Aadas Papartis (Vilnius)

16. Deividas Jurkša (Marijampolė)

17. Vytautas Jogminas (Marijampolė)

18. Gediminas Ubartas (Vilnius)

19. Benediktas Laurušonis (Vilnius)

20. Žydrūnas Paliušis (Šiauliai)

21. Tomas Paukštys (Vilnius)

22. Tomas Stankevičius (Vilnius)

23. Gediminas Mukas (Vilnius)

24. Renata Radišauskaitė (Šilutė)

25. Audrius Jaraminas (Vilnius)

26. Olegas Barkovskis (Klaipėda)

27. Povilas Čižauskas (Kaunas)

28. Evaldas Pranevičius (Klaipėda)

29. Vytis Penelis (Vilnius)

30. Tomas Vaivilavičius (Klaipėda)

REGIONŲ KREPŠINIO LYGA

1. Lukas Žarnauskas (Vilnius)

2. Darius Šomka (Vilnius)

3. Edvardas Bogdanovičius (Vilnius)

4. Martynas Karaliūnas (Vilnius)

5. Donatas Dutkus (Vilnius)

6. Kostas Pigarevas (Vilnius)

7. Edvinas Justa (Vilnius)

8. Andrius Žvironas (Vilnius)

9. Tomas Klionauskas (Vilnius)

10. Agnija Vilaniškytė (Vilnius)

11. Simonas Litvinavičius (Vilnius)

12. Paulius Kaziulionis (Vilnius)

13. Justas Katauskas (Vilnius)

14. Rimgaudas Bernotas (Vilnius)

15. Mindaugas Bernotas (Vilnius)

16. Mantas Masalskis (Vilnius)

17. Simonas Šaineris (Vilnius)

18. Arūnas Kazakevičius (Kaunas)

19. Justas Balandis (Kaunas)

20. Andrius Goriunovas (Kaunas)

21. Linas Radykas (Kaunas)

22. Mindaugas Pieškys (Kaunas)

23. Mintautas Amankavičius (Kaunas)

24. Kęstutis Boza (Kaunas)

25. Lauras Vitkauskas (Kaunas)

26. Tadas Tarūta (Kaunas)

27. Jonas Lazauskas (Kaunas)

28. Tomas Maksimovas (Kaunas)

29. Vilius Radzevičius (Kaunas)

30. Martynas Masaitis (Kaunas)

31. Aidas Urbonas (Kaunas)

32. Vaidotas Šernius (Kaunas)

33. Arūnas Mačiulskis (Kaunas)

34. Donatas Kučas (Šiauliai)

35. Gediminas Cinkutis (Šiauliai)

36. Mindaugas Stankevičius (Šiauliai)

37. Aurimas Cinkutis (Šiauliai)

38. Giedrius Pikelis (Šiauliai)

39. Linas Steponavičius (Šiauliai)

40. Mindaugas Stankevičius (Marijampolė)

41. Rytis Vitkus (Marijampolė)

42. Kęstutis Stankevičius (Marijampolė)

43. Laimonas Kalvaitis (Marijampolė)

44. Donatas Brazauskas (Panevėžys)

45. Gintautas Vilčinskas (Panevėžys)

46. Evaldas Jonkus (Pasvalys)

47. Martynas Plungė (Mažeikiai)

48. Gediminas Petrušinas (Gargždai)

49. Danius Benevičius (Druskininkai)

50. Vaidas Pažemeckas (Klaipėda)

51. Rolandas Žiubrys (Kretinga)

52. Tomas Dainius (Šakiai)

53. Dangiras Štutas (Akmenė)

54. Jonas Gavėnia (Šilutė)

LKF TA prezidiumo patvirtinti 2011-2012 m. sezono teisėjai

LKL

1. R. Brazauskas (Vilnius)

2. T. Jasevičius (Vilnius)

3. V. Dovidavičius (Kaunas)

4. A. Ramanauskas (Šiauliai)

5. J. Laurinavičius (Kaunas)

6. M. Večerskis (Vilnius)

7. M. Gudas (Vilnius)

8. G. Vitkauskas (Vilnius)

9. R. Bielinis (Vilnius)

10. S. Paškevičius (Kaunas)

11. A. Gelažius (Kaunas)

12. V. Mačiulaitis (Vilnius)

13. A. Maleckas (Kaunas)

14. V. Urbšys (Kaunas)

15. R. Žukauskas (Vilnius)

16. A. Šukys (Kaunas)

17. R. Sabas (Vilnius)

18. L. Masiulis (Panevėžys)

19. D. Bandzevičius (Kaunas)

20. G. Vilius (Kaunas)

21. I. Davainis (Vilnius)

22. G. Mačiulis (Vilnius)

23. Š. Gabrilavičius (Kaunas)

24. K. Barčas (Kaunas)

NKL

1. R. Navickas (Kaunas)

2. P. Kiesas (Klaipėda)

3. R. Baguževičius (Klaipėda)

4. G. Simonavičius (Šakiai)

5. D. Mika (Vilnius)

6. J. Barkauskas (Kaunas)

7. R. Juodišius (Vilnius)

8. N. Rimkus (Kaunas)

9. A. Asevičius (Kaunas)

10. M. Butvilas (Jonava)

11. A. Lazdauskas (Kaunas)

12. L. Gailius (Jonava)

13. K. Mackevičius (Kaunas)

14. A. Urbanovičius (Vilnius)

15. A. Papartis (Vilnius)

16. D. Jurkša (Marijampolė)

17. V. Jogminas (Marijampolė)

18. G. Gedvilas (Vilnius)

19. B. Laurušonis (Vilnius)

20. Ž. Paliušis (Šiauliai)

21. V. Kazlauskas (Vilnius)

22. T. Stankevičius (Vilnius)

23. G. Mukas (Vilnius)

24. R. Radišauskaitė (Šilutė)

25. A. Jaraminas (Vilnius)

26. O. Barkovskis (Klaipėda)

27. P. Čižauską (Kaunas)

28. E. Pranevičius (Klaipėda)

29. V. Penelis (Vilnius)

Pastaba:  NKL čempionato rungtynėse gali būti skiriami teisėjauti LKL teisėjai

RKL

1. A. Kazakevičius (Kaunas)

2. A. Aniulis (Kaunas)

3. J. Balandis (Kaunas)

4. T. Taruta (Kaunas)

5. J. Lazauskas (Kaunas)

6. K. Boza (Kaunas)

7. M. Amankavičius (Kaunas)

8. M. Pieškis (Kaunas)

9. A. Gorbunovas (Kaunas)

10. T. Maksimovas (Kaunas)

11. L. Vitkauskas (Kaunas)

12. A. Žvironas (Vilnius)

13. E. Bogdanovičius (Vilnius)

14. S. Litvinavičius (Vilnius)

15. S. Šteinys (Vilnius)

16. G. Ubartas (Vilnius)

17. D. Dutkus (Vilnius)

18. K. Pigarevas (Vilnius)

19. D. Šomka (Vilnius)

20. T. Paukštys (Vilnius)

21. L. Žarnauskas (Vilnius)

22. V. Steckas (Vilnius)

23. A. Vilaniškytė (Vilnius)

24. P. Kaziulionis (Vilnius)

25. T. Klionauskas (Vilnius)

26. M. Karaliūnas (Vilnius)

27. M. Stankevičius (Šiauliai)

28. A. Cinkutis (Šiauliai)

29. D. Kučas (Šiauliai)

30. G. Cinkutis (Šiauliai)

31. G. Pikelis (Šiauliai)

32. L. Steponavičius (Šiauliai)

33. J. Gavėnia (Šilutė)

34. R. Radišauskaitė (Šilutė)

35. S. Stankūnas (Marijampolė)

36. M. Stankevičius (Marijampolė)

37. K. Stankevičius (Marijampolė)

38. R. Vitkus (Marijampolė)

39. T. Dainius (Šakiai)

40. E. Jonkus (Pasvalys)

41. V. Pažemeckas (Klaipėda)

42. A. Kubilius (Klaipėda)

43. V. Rakauskas (Klaipėda)

44. G. Petrušinas (Gargždai)

45. R. Žiubrys (Kretinga)

46. E. Žiubrys (Kretinga)

47. M. Brusokas (Panevėžys)

48. G. Vilčinskas (Panevėžys)

49. D. Brazauskas (Panevėžys)

50. K. Vaicekauskas (Molėtai)

51. R. Pumputis (Molėtai)

52. A. Šalkauskas (Utena)

53. D. Štutas (Akmenė)

54. T. Vaivilavičius (Gargždai)

55. M. Plungė (Mažeikiai)

56  D. Benevičius (Druskininkai)

Pastaba: RKL rungtynėse gali teisėjauti ir NKL teisėjai.

LKF TA prezidiumo patvirtinti 2010-2011 m. sezono teisėjai 

LKF TA prezidiumo patvirtinti 2009-2010 m. sezono teisėjai

LKF TA prezidiumo patvirtinti 2008-2009 m. sezono teisėjai