2013 metų U16 rinktinė

2013 metų Lietuvos merginų jaunučių (iki 16 metų) rinktinė

Turnyras: Europos merginų jaunių (iki 16 metų) čempionatas
Data: rugpjūčio 1-11 d.
Vieta: Varna (Bulgarija)

Oficialus tinklalapis — http://u16women.fibaeurope.com

A grupė: Ispanija, Graikija, Bulgarija, Kroatija
B grupė: Rusija, Švedija, Latvija, Turkija
C grupė: Belgija, Olandija, LIETUVA, Italija
D grupė: Prancūzija, Vengrija, Slovakija, Čekija

Lietuvos rinktinės tvarkaraštis

Rugpjūčio 1 diena
19.15 Lietuva — Olandija 54:86

Rugpjūčio 2 diena
14.45 Lietuva — Belgija 60:44

Rugpjūčio 3 diena
19.15 Lietuva — Italija 35:57

Rugpjūčio 5 diena
14.45 Lietuva — Švedija 62:50

Rugpjūčio 6 diena
18.15 Lietuva — Bulgarija 56:48

Rugpjūčio 7 diena
13.45 Lietuva — Slovakija 55:69

Rugpjūčio 9 diena
20.30 Lietuva — Graikija 46:49

Rugpjūčio 10 diena
16.00 Lietuva — Olandija 52:84

Rugpjūčio 11 diena
9.30 Lietuva — Bulgarija 81:74

PASIRENGIMO PLANAS

Treniruočių stovyklos

Liepos 1-12 d. — Nida
Liepos 14-24 d. — Biržai

Kontrolinės rungtynės

Liepos 8 d. (Nida)
18.00 LIETUVA U16 — SUOMIJA U16 49:78

Liepos 9 d. (Nida)
18.00 LIETUVA U16 — SUOMIJA U16 45:57

Liepos 18 d. (Biržai)
11.00 LIETUVA U16 — LIETUVOS KURČIŲJŲ RINKTINĖ 61:42

Liepos 22 d. (Biržai)
18.00 LIETUVA U16 — BALTARUSIJA U16 84:54

Liepos 23 d. (Biržai)
11.00 LIETUVA U16 — BALTARUSIJA U16 55:46

Liepos 28 d. (Biržai)
18.00 LIETUVA U16 — LIETUVA U18 64:58


Lietuvos rinktinė
Krepšininkė Gim. Ūgis Mokykla
Laura JUŠKAITĖ 1997 186 Vilniaus KM
Dovilė ŠTRIMAITYTĖ 1998 187 Palangos SM
Laurita JURČIŪTĖ 1998 176 Kėdainių SM
Martyna PETRĖNAITĖ 1988 184 Biržų SM
Rasa KNYZAITĖ 1998 170 Marijampolės ŽSM
Agnė BOBINAITĖ 1997 182 Kėdainių SM
Karolina AIDUKAITĖ 1997 172 Vilniaus KM
Odeta SAMUKAITĖ 1997 184 Biržų SM
Urtė SLAVICKAITĖ 1997 176 Vilniaus KM
Karolina VISOCKAITĖ 1998 175 Kauno KM „Aisčiai“
Karolina KAZOČIŪNAITĖ 1999 180 Alytaus SRC
Laurita MARKEVIČIŪTĖ 1997 185 Vilniaus KM

Vyriausiasis treneris — Tadas STANKEVIČIUS
Trenerė — Jurgita ŠTREIMIKYTĖ-VIRBICKIENĖ
Trenerė — Gerda ČEČKAUSKIENĖ
Fizinio rengimo treneris — Martas SKRABULIS
Gydytoja — Urtė PUČINSKAITĖ