Tvarkaraštis

 

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės pasiruošimo planas EUROBASKET 2017

Liepos 21 d. – rugpjūčio 3 d. treniruočių stovykla Palangoje

Rugpjūčio 7 d. – rugpjūčio 28 d. treniruočių stovykla Kaune

Rugpjūčio 29 d. išvykimas į Europos vyrų krepšinio čempionatą

 

Rugpjūčio 4-5 d. Tarptautinis turnyras Klaipėdoje
2017.08.04 LIETUVA – LENKIJA, GRUZIJA – LATVIJA
2017.08.05 LAIMĖTOJAS – LAIMĖTOJAS, PRALAIMĖTOJAS – PRALAIMĖTOJAS

 

Rugpjūčio 8-10 d., Tarptautinis turnyras Orleane (Prancūzija)
2017.08.08 PRANCŪZIJA – KROATIJA
2017.08.09 LIETUVA – KROATIJA
2017.08.10 PRANCŪZIJA – LIETUVA

 

Rugpjūčio 15 d. kontrolinės rungtynės Kaune
LIETUVA – PRANCŪZIJA

 

Rugpjūčio 18-20 d., Tarptautinis turnyras Rygoje (Latvija)

 

2017.08.18 LIETUVA – RUMUNIJA
2017.08.19 LATVIJA – LIETUVA
2017.08.20 LATVIJA – RUMUNIJA

 

Rugpjūčio 23 d. kontrolinės rungtynės Šiauliuose
LIETUVA – ISLANDIJA

 

Rugpjūčio 25 d. kontrolinės rungtynės Vilniuje
LIETUVA – ISPANIJA

 

Lietuvos krepšinio rinktinių rungtynės 2017 m.

Europos jaunučių merginų (U16) A diviziono čempionatas, Bourges (Prancūzija), rugpjūčio 4-12 d.d.

A B C D
LIETUVA ČEKIJA ITALIJA PRANCŪZIJA
ISPANIJA VOKIETIJA VENGRIJA LATVIJA
RUSIJA KROATIJA SERBIJA TURKIJA
LENKIJA NYDERLANDAI RUMUNIJA BALTARUSIJA

Europos jaunių merginų (U18) A diviziono čempionatas, Vengrija, rugpjūčio 5-13 d.d.

A B C D
SERBIJA VENGRIJA LIETUVA PRANCŪZIJA
 ŠVEDIJA GRAIKIJA RUSIJA BOSNIJA IR HERCEGOVINA
ISPANIJA LATVIJA SLOVĖNIJA ITALIJA
KROATIJA TURKIJA ČEKIJA BELGIJA

Europos jaunimo merginų (U20) A diviziono čempionatas, Matosinhos (Portugalija), liepos 8-16 d.d.

A B C D
ŠVEDIJA LIETUVA BOSNIJA IR HERCEGOVINA TURKIJA
ISPANIJA LATVIJA PRANCŪZIJA RUSIJA
LENKIJA ITALIJA VENGRIJA SERBIJA
BELGIJA PORTUGALIJA SLOVĖNIJA NYDERLANDAI

Europos jaunučių vaikinų (U16) A diviziono čempionatas, Juodkalnija, rugpjūčio 11-19 d.d.

A B C D
LIETUVA TURKIJA PRANCŪZIJA ISPANIJA
IZRAELIS SLOVĖNIJA ESTIJA ŠVEDIJA
KROATIJA SUOMIJA RUSIJA JUODKALNIJA
SERBIJA VOKIETIJA ITALIJA LATVIJA

Europos jaunių vaikinų (U18) A diviziono čempionatas, Slovakija, liepos 29 – rugpjūčio 6 d.d.

A B C D
VOKIETIJA SERBIJA SUOMIJA PRANCŪZIJA
RUSIJA UKRAINA SLOVĖNIJA SLOVAKIJA
JUODKALNIJA ITALIJA GRAIKIJA LATVIJA
TURKIJA ISPANIJA LIETUVA BOSNIJA IR HERCEGOVINA

Europos jaunimo vaikinų (U20) A diviziono čempionatas, Kreta, liepos 15-23 d.d

A B C D
ČEKIJA JUODKALNIJA UKRAINA ITALIJA
ŠVEDIJA ISLANDIJA IZRAELIS SLOVĖNIJA
VOKIETIJA PRANCŪZIJA LATVIJA ISPANIJA
GRAIKIJA TURKIJA LIETUVA SERBIJA